O Nas

Początki

Przygoda z melioracją rozpoczęła sie od kupna nowej Koparko-ładowarki w w 2010r.Głównymi odbiorcami naszych usług były spółki wodne jak i indywidualni rolnicy.W latach 2010-2017 usunęliśmy około czterystu awarii sieci drenarskich i przeprowadziliśmy gruntową konserwację ponad stu kilometrów rowów melioracyjnych .Potrzeba rozwoju jak i coraz większe zainteresowanie budową nowych sieci drenarskich skłoniła nas do poszukiwania najlepszych rozwiązań.

Maszyna

W roku 2017 nawiązaliśmy współpracę z firma Mastenbroek z siedzibą w Anglii będącą prekursorem i największym producentem specjalistycznych maszyn do melioracji w Europie. Zdecydowaliśmy sie na zakup profesjonalnej maszyny Mastenbroek 20/15 współpracującej z systemem GPS firmy Trimble . Projekty nasze wykonujemy przy użyciu oprogramowania 3D WM-Drain , dzięki temu jakość naszych usług jest wysoce precyzyjna .

Cele

Jesteśmy firmą rodzinną ,naszym celem jest nawiązanie długotrwałej współpracy z gospodarstwami rolnymi. Doskonale rozumiejąc potrzeby polskiego rolnictwa oferujemy wszelkie prace melioracyjne niezbędne do prawidłowego utrzymania gruntów rolnych w dobrej kulturze rolnej . 

 

Więcej w tej kategorii: O merlioracji »